Stoly

Jídelní stůl

Klidný dominantní dojem díky přímočaré konstrukci a masivní stolové desce s ponechanou přírodní hranou. Velice důsledně zvolené kvalitní dřevo a jeho pozvolné vysušení je základem úspěchu. Na obrázku je kombinace jasanové desky se smrkovou konstrukcí. Konkrétně tento stůl pro deset lidí má rozměry 3m x 0,85m.
 Jídelní stůl Jídelní stůl Jídelní stůl
15-28000 Kč

Konferenční stůl

Řešen tak aby nechal vyniknout krásu a hru struktury na příčném řezu kmene. Přiznané praskliny vyplněny umělým kamenem (není zcela bio) je působivým detailem. Pevné (pochozí), trojnožkové řešení.
 Konferenční stůl Konferenční stůl Konferenční stůl
9000 Kč

Stůl k setu, subtilní

Lehký, elgantní stůl se kleněnou deskou. Odlehčuje prostor neubírá světlo.
 Stůl k setu, subtilní Stůl k setu, subtilní Stůl k setu, subtilní Stůl k setu, subtilní
8000 Kč

Masivní konferák

Stul vyroben v takových proporcích a stylu aby ladil se zbytkem interiéru. Jasanová stolová deska a borovicová konstrukce. Celomasivní výrobek v kombinaci s poctivými spoji bude sloužit ještě dalším generacím. Ruční zpracování jedinečně přírodou tvarovaných prvků vytváří originál z každého kusu. V zásadách bio stavitelství jak lepidla (kaseinová) tak nátěry (oleje a vosky) na přírodní bázi a zdraví nezávadné.
 Masivní konferák Masivní konferák Masivní konferák
6-14000 Kč

Židle

židle

Robustní, proporčně vyladěná a pohodlná židle. Celomasivní výrobek v kombinaci s poctivými spoji bude sloužit ještě dalším generacím. Ruční zpracování jedinečně přírodou tvarovaných prvků vytváří originál z každého kusu. V zásadách bio stavitelství jak lepidla (kaseinová) tak nátěry (oleje a vosky) na přírodní bázi a zdraví nezávadné.
 židle židle židle
2-2800 Kč

Celomasivní křesla, odpočívadla vyzívající si sednout-lehnout. Cena dle velikosti, materiálu..
5-7000 Kč

Jedinečné kusy masivu upravené dle požadavků.
2500-4000 Kč

Postele

Manželská postel, srubová

Velkoryse působící postele z kulatiny s jedním čelem. Zhotovujeme mnoho dalších variant (jiný design, dvě čela, protaženi - noční stolky atd.)
 Manželská postel, srubová
8-11000 Kč

Vestavěná 5-ti postel, dětský svět

Malý, podkrovní, atipický prostor si žádal oreginální řešení propojeného celku do L. Vestavěná 5-ti postel z kulatiny je zároveň průlezkou a vděčnou součástí her v tomto malém dětském pokoji, kde se díky ní pohodlně vyspí 3 dospělí a další dvě osoby do 170cm.
 Vestavěná 5-ti postel, dětský svět Vestavěná 5-ti postel, dětský svět Vestavěná 5-ti postel, dětský svět
15-27000 Kč

Gauče

Sedačka

Prolnutí skutečného komfortu s naprostou surovostí. Precizní zpracování, jedinečný dojem. Celomasivní výrobek v kombinaci s poctivými spoji bude sloužit ještě dalším generacím. Ruční zpracování jedinečně přírodou tvarovaných prvků vytváří originál z každého kusu. V zásadách bio stavitelství jak lepidla (kaseinová) tak nátěry (oleje a vosky) na přírodní bázi a zdraví nezávadné.
 Sedačka Sedačka Sedačka
22000 Kč

Křeslo rustikal

Pohodlí a stil. Celomasivní výrobek v kombinaci s poctivými spoji bude sloužit ještě dalším generacím. Ruční zpracování jedinečně přírodou tvarovaných prvků vytváří originál z každého kusu. V zásadách bio stavitelství jak lepidla (kaseinová) tak nátěry (oleje a vosky) na přírodní bázi a zdraví nezávadné.
 Křeslo rustikal Křeslo rustikal Křeslo rustikal
15000 Kč

Skříně

Komoda dvoukřídlá

V tomto případě komoda přizpůsobena pro koupelnu. Kombinace výrazného dřeva jasanu na horní desku, římsu a smrková konstrukce s dvěma dvířky a policemi. Celomasivní výrobek v kombinaci s poctivými spoji bude sloužit ještě dalším generacím. Ruční zpracování jedinečně přírodou tvarovaných prvků vytváří originál z každého kusu. V zásadách bio stavitelství jak lepidla (kaseinová) tak nátěry (oleje a vosky) na přírodní bázi a zdraví nezávadné.
 Komoda dvoukřídlá
15000 Kč

Skříň jedno křídlá

Příjemná stylová skříň na obrázku upravena do koupelny. Celomasivní výrobek v kombinaci s poctivými spoji bude sloužit ještě dalším generacím. Ruční zpracování jedinečně přírodou tvarovaných prvků vytváří originál z každého kusu. V zásadách bio stavitelství jak lepidla (kaseinová) tak nátěry (oleje a vosky) na přírodní bázi a zdraví nezávadné.
 Skříň jedno křídlá Skříň jedno křídlá
7000 Kč

vestavěná skříň

V tomto případě komoda přizpůsobena pro koupelnu. Kombinace výrazného dřeva jasanu na horní desku, římsu a smrková konstrukce s dvěma dvířky a policemi.
 vestavěná skříň
10000 Kč

Ostatní

Lavice s valouny, zahradní nábytek

Propojení přírodního tvaru kamene s nejlépe také místním kmenem stromu vytváří harmonický celek. Využitím vlastních místních balvanů nebo kmene jsme schopni značně redukovat cenu.
 Lavice s valouny, zahradní nábytek Lavice s valouny, zahradní nábytek Lavice s valouny, zahradní nábytek Lavice s valouny, zahradní nábytek
7000-30000 Kč

Lavice s valouny 2, zahradní nábytek

Další verze jedinečné lavice. Propojení přírodního tvaru kamene s nejlépe také místním kmenem stromu vytváří harmonický celek. Využitím vlastních místních balvanů nebo kmene jsme schopni značně redukovat cenu.
 Lavice s valouny 2, zahradní nábytek
7000-34000 Kč

Stoly masiv a kámen

Skrytý zámkový spoj a pojištění šrouby dovoluje nebývale půvabný a přímý vzhled. Propojení přírodního tvaru kamene s nejlépe také místním kmenem stromu vytváří harmonický celek. Využitím vlastních místních balvanů nebo kmene jsme schopni značně redukovat cenu.
 Stoly masiv a kámen Stoly masiv a kámen
9000-30000 Kč

Ceny jsou orientační a bez daně, budou stanoveny konkrétně dle domluvy a vaši specifické zakázky.

Přijímáme pouze bezhotovostní platby.